Kilka słów o mnie

Mam na imię Magdalena.

Psy w moim życiu odgrywają bardzo ważną rolę. Od zawsze traktowane są przeze mnie jako pełnoprawni członkowie rodziny. Przebywanie z nimi i obserwacje ich zachowań, wzbudziły we mnie pragnienie zapewnienia im jak najlepszych warunków do rozwoju i życia. Zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat ich zdrowia i rozwoju. Z czasem zainteresowałam się wzorcami ras, preparatami do pielęgnacji, zastosowaniem sprzętu oraz technik strzyżenia. Hobbystycznie zajęłam się pielęgnacją własnych psów (owczarki niemieckie, berneńskie psy pasterskie, nowofundland), psów moich krewnych, przyjaciół i znajomych. Podjęłam decyzję o ugruntowaniu swojej wiedzy. Ukończyłam kurs groomerski i postanowiłam otworzyć własną pracownię.
Z pełnym zaangażowaniem i pasją dążę do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów i czerpię ogromną satysfakcję widząc zadowolenie psów i ich właścicieli po wykonanej usłudze.
Swoją ofertę kieruję do właścicieli zarówno małych i dużych ras. Podczas wykonywania pielęgnacji moim najwyższym priorytetem jest komfort, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie czworonożnego przyjaciela.

Zapraszam serdecznie.

Sprawdź naszą ofertę